لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

کاتالوگ محصولات

اطلاع رسانی در مورد مشخصات فنی محصولات

در شرکت ایمن تصویر امرتات همواره بینش فنی و شفافیت در انتشار اطلاعات فنی محصولات در اولویت کاری قرار داشته و دارد چرا که ما اعتقاد داریم محصولات باکیفیت تر همواره نصیب مشتریان با دانش بیشتر می شود از این رو کلیه کاتالوگ های محصولات عرضه شده در این شرکت همواره در دسترس بازدید کنندگان محترم قرار می گیرد تا مصرف کنندگان محترم محصولات بتوانند با علم ودانش و اطلاعات صحیح انتخاب محصولی بدون نقص را به انجام برسانند .

سیستم های امنیتی VIDEOPARK :

شرکت VIDEOPARK از شرکت های صاحب نام و پر توان در عرصه تولید محصولات هوشمند مدار بسته در دنیا می باشد.

این شرکت جزو 50 برند برتر دنیا و 5 برند برتر چین می باشد. شرکت VIDEOPARK همواره به تولید محصولات با کیفیت با آپشن های بالا در حوزه نظارت تصویری مشغول به فعالیت بوده است .

در این قسمت می توانید کاتالوگ محصولات مداربسته  VIDEOPARK را دانلود نمایید.

سیستم های امنیتی RDS :

این شرکت یکی از شرکت های پر سابقه کشور چین در زمینه تولید محصولات مداربسته با درجه کیفی بالا می باشد .     نکته قابل توجه در محصولات این شرکت تمرکز بر تولید صفر تا 100 محصول در خود کارخانه RDS بوده  که  راهکار های انحصاری و کیس های منحصر به فرد این شرکت جزو محصولات معروف این کمپانی بوده وهست. با همت و هزینه شرکت  ایمن تصویر امرتات ، چند سالی هست که سرور P2P این کمپانی در ایران راه اندازی شده و باعث امنیت بیشتر اطلاعات کاربران محصولات RDS در ایران گشته است .

در این قسمت می توانید به روز ترین کاتالوگ محصولات  RDS  را دانلود نمایید. 

سیستم های امنیتی AXTON :

اکستون جزو برندهای OEM دوربین مداربسته بوده که علی رغم جدید بودن و عمر برند کمتر از 5 سال، به علت کیفیت بالای محصولات و قیمت رقابتی با استقبال بسیار بالایی در بازار ایران روبرو گشته و از این رو به یکی از برندهای کلیدی شرکت ایمن تصویر امرتات تبدیل گشته است .

اکثریت محصولات این شرکت در حوزه HD آنالوگ از 2 مگاپیکسل تا 4 مگا پیکسل می باشد. فرمت فشرده سازی H264+ در دستگاه های DVR برند اکستون صرفه جویی در مصرف هارد را تا 70 درصد افزایش داده است .

استفاده از سنسورهای SONY در دوربین های 4 مگا پیکسل این شرکت از بارزترین خصوصیات محصولات AXTON می باشد.

سیستم های امنیتی STREAMAX :

STREAMAX را به جرات می توان شرکت  اول  تولید کننده  محصولات  نظارت  خودرویی  در  دنیا دانست. تمرکز  100 درصدی  STREAMAX بر روی محصولات مداربسته خودرو باعث تولید محصولاتی شد که با کلیه چالش های خودرو وفق پذیر بوده و کلیه نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری کنترل و نظارت خودرو را مرتفع می سازد. این  محصولات  در  سراسر دنیا در پروژه های بسیار زیادی با تعداد بالا نصب گردیده و سال هاست به امنیت وسایل نقلیه در دنیا یاری رسانده است .

 کاتالوگ های استریمکس را از این قسمت دانلود نمایید.

جک درب اتوماتیک ITE برد ترانس دار :

محصولات  ITE  در زمینه  جک  درب اتوماتیک تولید 100 درصد  ایرانی  بوده که با کیفیت بالا و به دست صنعتگران و مهندسان نابغه این مرز و بوم طراحی و ساخته شده و کاملا قابل رقابت با محصولات اروپایی و چه بسا با طول عمر بالاتر می باشد. محصولات  درب  اتوماتیک  ITE  در  2 مدل سبک وزن آرین وسنگین وزن نیما ساخته شده و به بازار عرضه می شود، برد محصولات ITE در دو مدل ترانس روی برد و ترانس جدا طراحی شده که از لحاظ عملکرد مشابه یکدیگر بوده و در این قسمت کاتالوگ و راهنمای مخصوص این دستگاه ها قابل دانلود می باشد.

سوئیچ شبکه POE  برند TG-NET :

شرکت TG-NET تولید کننده برتر چین در عرصه محصولات سوئیچ شبکه POE می باشد و از نظر کیفیت محصولات قابل مقایسه حتی با محصولات سیسکو بوده با این تفاوت که این محصولات دارای قیمت به مراتب پایین تر و همچنین نمایندگی رسمی در ایران می باشد محصولات TG-NET شامل سوئیچ های POE با پهنای باندهای 100و1000و حتی 10000 و به صورت ساده و مدیریتی عرضه می شوند.

کاتالوگ محصولات مختلف TG-NET در این قسمت در دسترس می باشد.