لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

چشمی دزدگیر

همان طور که از اسم چشمی دزدگیر مشخص هست، همانند چشمان یک سیستم عمل می کنند، زمانی که دزدگیر فعال گردد چشمی ها حرکت را کنترل می کنند و در صورت تحریک شدن پیامی را برای دستگاه مرکزی ارسال کرده و واکنش هایی مانند ایجاد صدا توسط بلندگو وآژیر و یا تماس با مالک آن ملک اتفاق می افتد. توصیه می شود همواره از چشمی های استاندارد استفاده نمایید زیرا اگر چشمی ها همراه با خط باشند می تواند هم آزار دهنده باشد وهم ضررهای بزرگی را وارد نماید.

 

سوالات متداول:

 

۱- انواع چشمی های موجود در سبد کالایی شرکت ایمن تصویر امرتات که میتوان برای دزدگیر استفاده کرد چیست؟

برای دزدگیر انواع چشمی های متفاوتی در بازار موجود میباشد، شرکت ایمن تصویر امرتات در انواع مختلف و کاربرد های مختلف چشمی های متفاوتی دارد، شامل چشمی خطی اسمارت گارد که برای استفاده ی معمول میباشد و چشمی های وزنی که برای تشخیص حیوانات مورد استفاده قرار میگیرد شامل چشمی های comet برای محیط داخل و برای تشخیص حیوانات با وزن 20Kg به بالا، چشمی DG75 برای محیط داخل و برای تشخیص حیوانات 18Kg به بالا چشمی DG85 برای محیط بیرونی و تشخیص حیوانات 40Kg به یالا و انواع بیم خطی برای مصارف در فاصله های مختلف(15m،100m،250m) مورد استفاده قرار میگیرند.

۲- زاویه ی دید و طول دید انواع چشمی های شرکت ایمن تصویر امرتات به چه صورتی میباشند؟

با توجه به نوع چشمی و محیط مدل های مختلفی است که محصولات ایمن تصویر امرتات دارای بالاترین سطح تشخیص بوده، بطور مثال چشمی اسمارت گارد زاویه دید 110 درجه افقی و 60 درجه عمودی و طول 12m، چشمی comet با زاویه دید 90 درجه و برد 8m، چشمی DG75 زاویه دید 90 درجه و طول 11m و چشمی DG85 با زاویه دید 90 درجه . طول11.6m قابلیت استفاده را دارند.

۳- آیا امواج موجود در محیط بر روی چشمی ها تاثیر دارد؟

بله تا حدود زیادی تاثیر گذاراست اما محصولات ایمن تصویر امرتات با مصونیت در برابر امواج RF و نور سفید از این نقطه ضعف تبعیت نمیکند.

۴- کلید Tamper در چشمی چه کاربدری دارد؟

کار کلید Tamper یا میکروسوئیچ Tamper در چشمی تشخیص باز بودن درب چشمی است، بصورتی که اگر درب چشمی باز باشد این میکروسوئیچ عمل کرده و پیغام خطا میدهد.

۵- طریقه راه اندازی کلید Tamper به چه صورت میباشد؟

به این صورت که از ترمینال Tamper یک سیم به زون 24 ساعته ی دستگاه وصل میشود و درصورت دستکاری شدن چشمی در تمامی ساعات شبانه روز یا حتی در زمانی که دستگاه خاموش است ازاینکه چشمی بسته است اطمینان حاصل شود.

4.8/5 – (30 امتیاز)