لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

شعبات

شعبات شرکت ایمن تصویر امرتات

شرکت ایمن تصویر امرتات در سراسر ایران دارای بیش از 30 نماینده فروش و خدمات پس از فروش می باشد که از این تعداد 4 فروشگاه مستقیم متعلق به شرکت در شهر های ( تهران – همدان - تبریز ) می باشد که به اختصار در زیر معرفی می گردند :

فروشگاه همدان؛

این  فروشگاه  به  نام  فروشگاه ایمن تصویر از سال 1385 در همدان افتتاح شده و متمرکز  بر  نصب  و راه اندازی  سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته در استان همدان می باشد .

از همان  افتتاح بیش  از 3000 پروژه  مداربسته و اعلام سرقت و درب اتوماتیک را  در سرتاسر استان همدان به انجام رسانده است .

این فروشگاه همچنین در سطح وسیعی فروش تجهیزات مداربسته در استان همدان  را به همکاران این صنف انجام می دهد .

سیاست مشترک  تمامی فروشگاه های ما عرضه  محصولات درجه 1 اصلی با کیفیت  و همچنین ارائه خدمات پس از فروش در شآن مشتریان خود می باشد .

اگر قصد خرید  دوربین مداربسته  در همکاران را دارین این فروشگاه می تواند  گزینه شماره 1 شما باشد .

فروشگاه تبریز ؛

شرکت RDS در زمینه ی تولید دوربین های مداربسته یکی از کمپانی های برتر  در سطح جهان می باشد  و موفقیت  خود را مدیون رویکرد ها و بینش خود به  تولید می باشد. نگاه شرکت RDS به تولید عبارت است از مواردی همچون :
زنجیره ی تامین
خودکفایی در تولید
تولید قدرتمند
کنترل کیفیت
قابلیت اطمینان
بهره گیری از متد SMT
بهره گیری از کارگاه های تولید عاری از هرگونه گرد و غبار
رضایتمندی مشتریان

 

خودکفایی در RDS؛

شرکت RDS ههمواره در تلاش بوده تا به خودکفایی کامل در زمینه ی تولید برسد و در این راه سرمایه گذاری های عظیمی انجام داده است.

 

تصاویری که ملاحظه می فرمایید قسمت هایی از کمپانی بزرگ RDS می باشد.

نمایی از خط تولید SMT کمپانی بزرگ RDS  ؛

خطوط تولید الکترونیکی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. شرکت RDS داری بیش از 30 خط تولید برد های الکترونیکی را دارا می باشد که می تواند ماهانه بیش از 400000 برد را تولید نماید.

همچنین نرخ بازدهی در اولین تست محصولات تولید شده بالای 99 درصد می باشد که گواه محکمی بر سطح کیفی بالای تولیدات این شرکت دارد.


شایان ذکر است اتاق های تولید شرکت RDS عاری از هرگونه گرد و غبار می باشد و تست محصولات تولید شده به صورت اتوماتیک و لیزری انجام می شود.شرکت RDS برای چاپ مجهز به ماشین های چاپ خودکار حرفه ای می باشد.

کارگاه های مونتاژ بدون گرد و غبار؛

همانطور که گفته شد برای تولیدات محصولات با کیفیت و بالابردن قابلیت اطمینان کارگاه های مونتاژ میبایست عاری از هرگونه گرد و غباری باشد.

شرکت RDS  با  بهره گیری  از بیش از  200 متر مربع اتاق بدون گرد و غبار جهت اطمینان  از پاکیزگی  و بالا بردن  سطوح کیفی این اصل را  همواره  رعایت نموده است.

 

تست های پس از تولید شرکت RDS؛

رضایتمندی مشتریان یکی از اصل های انکار ناپذیر حوزه ی تولید می باشد و یکی از راهکار های این اصل تست های پس از تولید می باشد.

شرکت RDS پس از تولید دوربین مداربسته آن را در 6 مرحله تست می نماید که تصاویر آن را در پایین ملاحظه می فرمایید.

RDS چه محصولاتی تولید می کند ؛

کمپانی RDS در سه فاز تولیدات خود را انجام می دهد:
1- دوربین های مداربسته
الف) دوربین های تحت شبکه
ب) دوربین های دیجیتال در بستر آنالوگ (4 in 1 )
2- استندالون ها
الف) دستگاه های تحت شبکه (NVR)
ب ) دستگاه های هیبریدی چند منظوره (AVR)
ج) دستگاه های هیبریدی همه کاره (XVR)
3- بستر ههای بصری و نرم افزاری
الف) نرم افزار موبایل
ب) نرم افزار مدیریت تصاویر
ج) سرور های انتقال تصویر

گواهی نامه ها و تقدیرنامه ها  ؛

شرکت بزرگ RDS به عکملکرد چشمگیر خود در حوزه ی نظارت تصویر موفق به اخذ گواهینامه ها و تقدیر نامه های متعدد و معتبر شده که برخی از آنها را می توانید مشاهده فرمایید.

 

تولید برای سایر شرکت ها ؛

محصولات شرکت RDS از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این مهم باعث شده تا این شرکت برای سازمان های نام آشنایی همچون Honeywell دوربین های مداربسته و سایر محصولات را به صورت OEM تولید نماید.

سخن آخر؛

در آخر با توجه به اینکه اهم فعالیت این شرکت ارائه به روز ترین تجهیزات به همکاران و شرکت های مجری می باشد، لذا تسهیلاتی شامل شرایط پرداخت مناسب و حاشیه سود متناسب را برای این شرکت ها فراهم نموده است و راه کارهای متنوعی را برای ارائه بهترین محصولات با کمترین قیمت به مشتریان و مصرف کنندگان این عزیزان فراهم نموده است.