لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

دوربین مداربسته RDS

اگر به دنبال دوربین مداربسته با کیفیت بالا هستید، RDS یک پیشنهاد ایده آل می باشد. کمپانی RDS با تولید انواع دوربین های مداربسته برای برندهای نام آشنا مانند Honeywell ثابت کرده یک تولید کننده کامل می باشد. در حال حاضر دوربین مداربسته  RDS توسط شرکت ایمن تصویر امرتات وارد کشور می شود و شرکت ایمن تصویر امرتات نماینده انحصاری این برند دلنواز می باشد.

4.7/5 – (31 امتیاز)

 

سوالات متداول:

 

۱- سنسور های بکار رفته در دوربین های برند RDS چیست؟

دوربین های برند RDS موجود در سبد محصولی شرکت ایمن تصویر امرتات دارای سنسور های sony،soi یا سونیک ساخت کشور تایوان و ovi سطح A+ استفاده شده است، و از جمله سنسور های با کیفیت در بازار جهانی میباشند.

۲- آیا محصولات برند RDS تولید ایران میباشند؟

کمپانی این برند در سال 2006 در شنزن چین افتتاح شده و در حال حاظر با بیش از 1000 نفر پرسنل به کار خود ادامه میدهد، و هم اکنون نیز در سبد محصولات شرکت ایمن تصویر امرتات از مدل های وارداتی این شرکت موجود میباشد، در کنار مدل های وارداتی این برند مدل هایی نیز در سبد محصولی شرکت موجود میباشد که در داخل ایران و با کیفیت بالا با انواع کیس از جمله کیس های انحصاری کمپانی مادر برند RDS تولید میشود و تولید ایران به حساب می آیند.

۳- دوربین های برند RDS در چه نوع و سطحی تولید میشوند؟

دورین ها و دستگاه های ضبط این برند در کمپانی RDS در بستر آنالوگ و شبکه(IP) تولید میشوند، اما در سبد محصولات شرکت ایمن تصویر امرتات از دوربین هایی با کیفیت تصویر 2مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل که در بستر آنالوگ هستند موجود میباشد.

۴- آیا دوربین هایی با برند RDS که مناسب استفاده در پروژه های بزرگ باشد، در سبد کالایی شرکت ایمن تصویر امرتات موجود میباشد؟

از آنجایی که مدل های موجود در سبد محصولات شرکت ایمن تصویر امرتات در بستر آنالوگ(HD) بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در پروژه های بزرگ از دوربین های تحت شبکه استفاده میشود، میتوان گفت برای پروژه های بزرگ مدلی در سبد کالایی شرکت نیست و میتوانید برای پروژه های بزرگ که نیاز به دوربین تحت شبکه دارند از برند videopark استفاده کرد.

۵- نرم افزار انتقال تصویر برند RDS چیست؟

نرم افزار برای کامپیوتر viewclient و نرم افزار موبایل آن viewcan میباشد.

4.7/5 – (31 امتیاز)