لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

دوربین مداربسته 4in1

دوربینی که هر چهار تکنولوژی hdtvi ، hdcvi ، ahd و آنالوگ را پشتیبانی نماید به دوربین چهارکاره یا دوربین مداربسته 4in1 موسوم است مزیت این دوربین در آن است که برای هر پروژه ای کاربردی است برای مثال تصور کنید مکانی مجهز به تعداد زیادی دوربین آنالوگ می باشد و می خواهد تعدادی از این دوربین ها را از لحاظ کیفی ارتقاع دهد. این دوربین ها می توانند در آن پروژه و در حالت آنالوگ ایفای نقش نمایند. اگر مقرر گردد در آینده کل دوربین ها مجهز به دوربین های ahd یا hdcvi شود این دوربین ها در حالت ahd ویا hdcvi انجام وظیفه می نمایند . تغیر حالت تصویر برداری در این دوربین ها به صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری انجام می شود .

4.8/5 – (29 امتیاز)

 

سوالات متداول:

 

۱- چگونه میتوان سولوشن دوربین های 4in 1 را تغییر داد؟

در دوربین های برند RDS به دوروش سخت افزاری(دیپ س.ئیچ) و نرم افزاری(از طریق منوی OSD) میتوان این کار را انجام داد.

۲- نحوه ی ورود به منوی دوربین های 4in1 از طریق دستگاه DVR چگونه است؟

در دورین های سری 4in1 برند RDS، از طریق منوی PTZ این امر امکان پذیر میباشد و در سری دستگاه های مختلف دسترسی به این منو متفاوت میباشد.

۳- دورین های 4in1 با چه رزولیشنی عرضه میشود؟

دوربین های برند RDS دارای تنوع زیادی بوده و در رزولیشن های 1، 3/1 ، 2، 1/2 ، 4/2 و 4 مگاپیکسل عرضه میشود.

۴- دوربین های 4in1 دارای چه ویژگی هایی میباشد؟

دوربین های 4in1 برند RDS دارای امکانات جانبی و تکنولوژی های مختلف شامل منو OSD، DNR، DWDR،WDR،AWB، دید درشب بصورت SMD و Array بوده و دید در شب در این محصولات بصورت هوشمند(Smart IR) عمل کرده و با توجه به محیط و اشیاء توانایی کم سا زیاد کردن قدرت پرتاب IR را دارد.

4.8/5 – (29 امتیاز)