لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

دوربین مداربسته پلاک خوان

برای پلاک خوانی و تشخیص پلاک می بایست از دوربین خاصی استفاده نمود که دارای المان ها و مشخصات مخصوص پلاک خوانی باشند. اندازه سنسور، سرعت شاتر وحسگر رفع ضد نور (WDR) از جمله آپشن هایی هستند که یک دوربین مداربسته پلاک خوان باید دارا باشد. شایان ذکر است دوربین پلاک خوان دوربینی است که در تمامی ساعات شبانه روز قادر به تشخیص پلاک باشد و کاربر در هر کجای تصویر بازپخش، آن را متوقف کرد پلاک کاملا قابل قرائت باشد.

 

سوالات متداول:

 

۱- آیا دوربین های مداربسته پلاک خوان قابلیت ثبت پلاک را دارند ؟

مفهوم از پلاک خوانی یعنی هر جای فیلم بازپخش که استپ می کنیم پلاک واضح مشخص باشد برای ثبت پلاک نیاز به نرم افزار های مخصوص ثبت و ضبط پلاک می باشد.

۲- در صورتی که خودروها با نور بالا حرکت نمایند و این نور در لنز دوربین بتابد آیا دید دوربین کور نمیشود ؟

دوربین های پلاک خوان دارای قابلیت wdr می باشند ، این قابلیت کمک میکند تا هنگامی که نورهای اضافه به سمت لنز تابیده میشود آن را خنثی و پلاک با قابلیت واضح مشخص باشد.

۳- دوربین های پلاک خوان تا چه سرعتی قابلیت تشخیص پلاک را دارا می باشند ؟

دوربین های پلاک خوان دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام بنا بر نیاز و خصوصیات آن محیط انتخاب و نصب میشوند دوربین های پلاک خوان ویدئوپارک با پارت نامبر ZN-NCGBR3300WD-I5ZPF این قابلیت را دارا می باشند که تا سرعت ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت پلاک را مشاهده و توسط دستگاه ضبط شود.

۴- دوربین های پلاک خوان در شب نیاز به پروژکتور دارند ؟

قابلیت دید در شب به دوربین این امکان را میدهد که در شب نیز قابلیت ثبت و ضبط تصاویر را داشته باشند ، برای پلاک خوانی برخی از دوربین ها نیازمند پروژکتور برای ایجاد روشنایی در محیط می باشند اما دوربین های ویدئوپارک سری ZN-NCGBR3300WD-I5ZPF دارای این قابلیت می باشند که در هنگام شب بدون نیاز به پروژکتور و تنها با استفاده از دید در شب قدرتمند خود اقدام به مشاهده پلاک نمایند.

4.9/5 – (29 امتیاز)