لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

دوربین مداربسته خودرو

در حال حاضر نظارت تصویری در داخل و بیرون خودرو در حال رواج می باشد. سازمان های مختلف که دارای ناوگان حمل ونقل می باشند اعم از پلیس، اتوبوس رانی، خودروهای حمل پول، امبولانس ها، خودرو های آتش نشانی قطار و مترو و… با تجهیز کردن ناوگان حمل ونقل خود به سامانه ی نظارت خودرویی توانسته اند کنترل متمرکزی بر خودروهای خود داشته باشند. دوربین مداربسته خودرو یک محصول تخصصی می باشد و کاملا با دوربین های خانگی متفاوت است. دوربین مداربسته خودرو متناسب با محل نصب در خودرو ( بیرونی، داخلی) نیز باهم متفاوت می باشد. دوربین های نظارت خودرویی از لحاظ ساختار باید پایدار در برابر حرکت های خودرو، مانند: شتاب گیری، توقف و دست انداز باشد. این دوربین ها در قسمت پورت نیز با دوربین های خانگی تفاوت دارند و از سوکت های نظامی استفاده شده تا بالاترین پایداری حاصل گردد.

 

سوالات متداول:

 

1. تفاوت سیستم نظارت خودرویی با دوربین مداربسته ی معمولی چیست؟

سیستم های مداربسته نظارت خودرویی دارای قابلیت های بسیار ویژه ای می باشد که با توجه به شرایط خاص داخل خودرو و نوسانات حرکتی خودرو، مناسب عملکرد در داخل خودرو می باشند، به همین دلایل سیستم های معمولی به هیچ عنوان در داخل خودرو قابل استفاده نمی باشند.

2. آیا دوربین های خودروئی قابلیت استفاده در بیرون از خودرو را دارا می باشند؟

بله این دوربین ها به دلیل دارا بودن استاندارد IP67 قابلیت نصب و استفاده در فضای بیرون را دارا می باشد.

3. آیا سیستم نظارت خودرویی یا دوربین مداربسته خودرو شامل اپشن های هوشمند خاصی می باشند؟

بله، جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی Link مراجعه فرمایید.

4. آیا در تصادفات امکان آسیب به اطلاعات وجود دارد؟

به دلیل استفاده از متریال مخصوص و هارد مخصوص به هیچ عنوان اطلاعات از بین نرفته و همچنین در صورت استفاده از Fire Box به هنگام آتش گرفتن خودرو نیز، اطلاعات محفوظ خواهند ماند.

5. در سیستم نظارت خودرویی قابلیت انتقال تصویر از راه دور نیز وجود دارد؟

بله این قابلیت از دو طریق، با اینترنت و حتی بدون اینترنت قابل انجام می باشد، از طریق سیم کارت های معمولی با استفاده از بستر اینترنت و از طریق سیم کارت های ویژه بدون نیاز به اینترنت قابل دسترسی می باشد.

6. سیستم های نظارت خودرویی Streamax برای چه خودرو هایی قابل استفاده میباشد؟

این سیستم برای انواع خودروهای سواری،وانت،ون،کامیون،اتوبوس قابل استفاده می باشد و از طریق این سیستم ها می توان یک ناوگان حمل و نقل را از راه دور به صورت کامل کنترل نمود.

4.7/5 – (28 امتیاز)