دوربین مداربسته تحت شبکه

با پیشرفت شبکه های کامپیوتری، دوربین مداربسته تحت شبکه نیز به عنوان عضوی از خانواده ی شبکه های کامپیوتری پا به عرصه گذاشتند. دوربین های تحت شبکه که توسط شرکت ایمن تصویر امرتات تامین می شوند، همگی دارای استانداردهای ONVIF بوده و میتوانند با دستگاه های تحت شبکه شامل NVR ها و سرورها ارتباط داشته باشند. دوربین مداربسته تحت شبکه از قابلیت های نرم افزاری بیشتری نسبت به دوربین های آنالوگ برخوردار بوده و همچنین قابلیت گسترش آن نیز بیشتر می باشد. برای مثال می توان با اتصال یک دوربین شبکه به یک مودم ADSL یا TD-LTE و… که به اینترنت متصل است، از هر جای جهان به دوربین متصل شد و تصویر آن دوربین را دریافت نمود. این در حالیست که چنین قابلیتی برای دوربین های آنالوگ بدون دستگاه DVR یا مبدل، امکان پذیر نیست.

نمونه تصویر دوربین مداربسته

کلیه نمونه تصاویر فوق توسط همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات تهیه و جهت آشنایی عزیزان با تصاویر دوربین های مختلف در شرایط متفاوت بر روی این وبسایت قرار داده شده است .

جهت مشاوره با همکاران ما می توانید با شماره 02154941 تماس حاصل فرمائید .

 

سوالات متداول:

 

1. مزایای دوربین های تحت شبکه نسبت به دوربین های آنالوگ چیست؟

1-کیفیت تصویر بالاتر
2-دسترسی به اپشن های بسیار بالاتر در دوربین و دستگاه ظبط
3-قابلیت افزایش در دوربین های تحت شبکه بسیار ساده تر می باشد
4-قابلیت دسترسی آنلاین به روش های بسیار متفاوت

2. منظور از دوربین مداربسته تحت شبکه چیست؟

این دوربین ها نسل جدید سیستم های نظارتی تصویری می باشند که به صورت هوشمند بوده و اتصال آنها به وسیله ی کابل شبکه می باشد.

3. تفاوت دوربین های تحت شبکه و آنالوگ در چیست؟

دوربین های تحت شبکه دارای فضای دیجیتال بوده و از طریق بستر شبکه تصاویر را انتقال می دهد، اما دوربین های آنالوگ از طریق کابل کواکسیال انتقال تصویر صورت می گیرد همچنین دوربین های تحت شبکه نسبت به دوربین های آنالوگ دارای کیفیت و قیمت بالاتری می باشند.

4. آیا دوربین مداربسته تحت شبکه همان دوربین مداربسته IP می باشد؟

بله منظور از دوربین IP همان تحت شبکه می باشد.

5. بهترین برند در دوربین های تحت شبکه ی موجود در ایران چه نام دارد؟

دوربین های تحت شبکه همچون دیگر کالاهای صنعت IT دارای برند های قدرتمندی هستند که بعضا در ایران نیز دارای نمایندگی می باشند، پیشنهاد ما برند Videopark هست که جزو 50 برند برتر دنیا در زمینه ی سیستم های حفاظتی می باشد.