لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

دوربین مداربسته اسپید دام

در صورتی که می خواهید دوربین قابل چرخش برای نظارت محیط تهیه نمایید، شما نیاز به دوربین مداربسته اسپید دام دارید. دوربین مداربسته speed dome قابلیت چرخش به چپ، راست، بالا و پایین و همچنین زوم اپتیکال، از آپشن های ذاتی این دوربین ها است .این دوربین ها قابل برنامه ریزی می باشند و میتواند برای مدت معینی به یک نقطه بنگرند و چند ثانیه ی بعد به نقطه ی دیگر.

 

سوالات متداول:

 

۱- برد دوربین های اسپید دام چند متر است ؟

قدرت زوم دوربین های مداربسته با واحد x نشان داده میشود وقتی میگوییم دوربین دارای قدرت زوم 30x این بدان معناست که این دوربین میتواند تصویر را ۳۰ برابر بزرگتر نشان دهد .

۲- با توجه به اینکه دوربین های اسپید دام در ارتفاع بالا نصب می گردند در صورت برف و بوران دید دوربین کور نمی شود ؟

در برخی از دوربین های اسپیدام برای جلوگیری از این اتفاق برف پاکن برای دوربین تعبیه شده است تا در هنگام بارش برف و بوران دید دوربین کور نگردد ، دوربین های اسپیددام RDS سری HXS-230 از این قبیل دوربین ها می باشند که با داشتن برف پاکن مشکل استفاده کنندگان در زمان وقوع برف و بوران را برطرف میکنند.

۳- قابلیت چرخشی دوربین های اسپید دام به چه کار می آیند ؟

این دوربین ها دارای این قابلیت می باشند که شما می توانید برای آنها چندین نقطه را تعریف نموده و با توجه به زمان بندی که برای دوربین تعیین میشود در فواصل زمانی مشخص از نقاط تصویر برداری نمایید ، این قابلیت با عنوان preset در دوربین ها مشخص میشود و امروز شما می توانید تا ۲۲۰ نقطه را برای دوربین تعریف نمایید تا دوربین با توجه به قابلیت چرخشی که دارد از آن نقاط فیلم برداری نماید.

۴- با توجه به اینکه دوربین اسپید دام دارای قابلیت چرخش می باشند میتوان آنها را طوری برنامه ریزی کرد که فرد در تصویر را دنبال نمایند؟

این قابلیت با عنوان auto tracking یا تعقیب سوژه نامیده میشود و برخی از دوربین های اسپیددام دارای این قابلیت می باشند که سوژه را تعقیب و تا زمان خارج شدن از دید دوربین دنبال نمایند.

۵- کاربرد دوربین های اسپید دام در کجا می باشد ؟

این دوربین ها با توجه به قدرت زوم و تصویر برداری بالا و قابلیت چرخش دوربین در نقاط خیلی حساس که امنیت آنها بسیار بالا می باشد بیشتر مورد استفاده می گردند و با توجه به انواع مختلف آنها برای هر محیط دوربین اسپیددام مناسب آن محیط استفاده میگردد. از جمله مکان های استفاده از این دوربین ها : پادگان ها ، نقاط مرزی ، نقاط دارای تجمع زیاد مثل استادیوم ها ، نمایشگاه ، پارکینگ های عمومی و … می باشد

4.9/5 – (27 امتیاز)