لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

درباره ما

شرکت ایمن تصویر امرتات

شرکت ایمن تصویر امرتات از شرکت های صاحب نام در زمینه واردات و پخش عمده سیستم های حفاظتی و نظارتی است که فعالیت خود را از سال 1385 با نام ایمن تصویر پویا آغاز و با کسب امتیاز نمایندگی انحصاری بیش از 6 برند بین المللی در ایران توانسته است نام خود را در بین 5 شرکت برتر ایران در این حوزه تثبیت نماید. از مهمترین دستاوردهای این شرکت داشتن واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش با نام تجاری گارانتی امرتات می باشد که این واحد بصورت بسیار مدرن و مکانیزه اداره می گردد، به گونه ای که به هیچ عنوان تاخیری در ارائه خدمات به مشتریان بوجود نیاید و این موضوع باعث شده کارت گارانتی امرتات به معتبرترین نوع گارانتی دستگاه ها و سیستم های حفاظتی و نظارتی سراسر کشور مبدل گردد.

در ادامه بخوانید؛

اخذ استانداردهای 9001 ISO و ISO 14001 در بخش واردات، فروش و گارانتی از مراجع بزرگ استاندارد سازی بین المللی، گواه محکمی بر روند صحیح فرآیندها در این مجموعه می باشد.

شرکت ایمن تصویر امرتات با بکارگیری فن آوریهای نوین، همکاری با متخصصین برجسته، انتقال تجربیات گذشته در قالب آموزش پرسنل و جذب نیروهای مستعد و دارای صلاحیت در کنار تکنسین های کارآمد همواره به ارتقای سطح کیفی پروژه ها در بستر همکاری های بلند مدت می اندیشد و اصولی را سرلوحه ارزش های خود قرار داده که سنجش مستمر میزان رضایت مشترکین با هدف حرکت به سوی مدیریت کیفیت جامع از اصلی ترین این ارزشهاست.

اهداف شرکت؛

در این راستا اصول عمومی و خط مشی کلی شرکت بر چند محور ذیل استوار است:

 

* اعتقاد بر اصل مشتری مداری

* ارائه مشاوره تا حصول نتیجه

* استفاده از تجهیزات برتر

* نوآوری در محصولات و نحوه ارائه خدمات

* قیمت مناسب

* رعایت استانداردهای بین المللی        

* خدمات پس از فروش در کلاس جهانی 

هدف و ماموریت سازمانی ما؛

ایجاد دسترسی همه ی ایرانیان به جدید ترین و به روز ترین راهکار های امنیتی و همچنین ارتقاء سطح کیفی امنیت در ایران اسلامی می باشد.

 

سخن آخر

در آخر با توجه به اینکه اهم فعالیت این شرکت ارائه به روز ترین تجهیزات به همکاران و شرکت های مجری می باشد، لذا تسهیلاتی شامل شرایط پرداخت مناسب و حاشیه سود متناسب را برای این شرکت ها فراهم نموده است و راه کارهای متنوعی را برای ارائه بهترین محصولات با کمترین قیمت به مشتریان و مصرف کنندگان این عزیزان فراهم نموده است.