لیست قیمت    |    اخذ نمایندگی    |    استخدام     |   ثبت نام در کلاس آموزشی

021-54941

info@rdsiran.com

آداپتور دوربین مداربسته

منبع تغذیه دوربین مداربسته یک عامل مهم در کیفیت آن دوربین محسوب می شود. آداپتور دوربین مداربسته باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا سیستم مداربسته پایداری خود را حفظ نماید. هر دوربین مداربسته استاندارد برای روشن شدن به یک آمپر جریان نیاز دارد و هر دستگاه استندلون (DVR/NVR) بایک هارد دیسک، برای روشن شدن به حدود 3 آمپر جریان نیاز دارد. شرکت ایمن تصویر امرتات همواره در تلاش بوده تا بهترین تامین کننده ی آداپتور دوربین مداربسته برای مشتریان خود باشد، که رضایت مشتریان نشان  داده، این شرکت در این راه موفق بوده است.   

 

سوالات متداول:

 

۱- آداپتور مورد استفاده برای دوربین مداربسته چند ولت می باشد ؟

با توجه به اینکه دوربین های مداربسته از چند دهم میلی آمپر تا نهایت 2 آمپر جریان مورد نیازشان می باشد از آداپتور های 12 ولت 2 آمپر برای دوربین های مداربسته استفاده می شود البته برای دوربین های اسپیددام از آداپتورهای 12 ولت 5 آمپر استفاده میگردد. با مطالعه کاتالوگ هر دوربین میزان آمپر مورد نیاز برای هر دوربین درج شده است.

۲- فرق بین آداپتور های سوئیچینگ و آداپتور های معمولی در چیست ؟

آداپتورهای سوئیچینگ در انواع 5 ، 10 ، 15 ، 20 و 30 آمپر موجود می باشد و می توان به صورت مجتمع برای چند دوربین استفاده کرد ، دارای فیوزهای جدا برای هر خروجی که در زمان مشکل برای یک فیوز سایر دوربین ها دچار مشکل و قطعی تصویر نمی شوند همچنین در برخی از مدل های آداپتور سوئیچینگ ، فن جهت خنک نمودن مدار آداپتور موجود است که بسیار کمک کننده در روزهای گرم سال می باشد.

۳- استفاده از آداپتورهای سوئیچینگ مناسبتر می باشد یا آداپتورهای معمولی ؟

از هرکدام از این آداپتور ها بسته به محیط و شیوه نصب استفاده می گردد ، در حالی که طول کابل کشی زیاد است با توجه به افت جریان در مسافت بالا استفاده از آداپتورهای معمولی در کنار دوربین توصیه میگردد.

۴- تفاوت میان آداپتورهای شرکت ایمن تصویر امرتات SmartGuard با سایر آداپتورهای موجود در بازار در چه می باشد ؟

اولین تفاوت در متریال مورد استفاده ساخت آداپتور می باشد همچنین آداپتور های SmartGuard دارای مداری متفاوت تر نسبت به آداپتورهای موجود در بازار میباشد همچنین حجم استفاده از دیود ، مقاومت و خاذن های مورد استفاده در آداپتورهای ایمن تصویر امرتات به گونه ای می باشد که این آداپتور ها دارای ماندگاری بالا و همچنین جریان خروجی بالاتر از 2 آمپر می باشد که شما می توانید از یک آداپتور برای چندین دوربین استفاده گردد.

4.7/5 – (30 امتیاز)