درصورت فراموشی رمز دستگاه های DVR چه کار باید کرد؟

ابتدا تاریخ روز دستگاه را به بخش فنی شرکت ارائه کرده و پس از اخذ پسورد وارد منو شوید و پسورد را تعویض کنید .

نحوه p2p انتقال تصویر دستگاه های سری AVR-XVR-NVR به چه صورت است؟

برای انتقال تصویر این دستگاه ها بصورت P2P دو راه وجود دارد .

1-  روش استفاده از سرورهای عمومی این دستگاه ها .

2- استفاده از سرور اختصاصی شرکت می باشد که توصیه می شود از سرور اختصاصی استفاده گردد، برای این تنظیمات شما ابتدا باید رنج آی اصلی دستگاه را هم رنج مودم قراردهید در قسمت NETWORK سپس درقسمت com قسمت DDNS رافعال کرده سپس درقسمت SERVER سرورVIEWCAN راانتخاب کرده ودر وسط صفحه تیک را برداشته وآن قسمت بجای آدرس سرور این عبارت را می نویسیم 103.216.60.125ودرپایین PORT را 80 می گذاریم برای راهنمایی بیشتر و آموزش کامل لطفا آموزش مورد نظر را در سایت مطالعه فرمائید.

در ادامه 

 

نحوه تغییر سولوشن در دوربین های سری 4in1 چگونه است؟

برای انتقال تصویر این دستگاه ها بصورت P2P دو راه وجود دارد .

 

دوربین های 4iN 1 از طریق کابل به دودسته تقسیم می شوند.

1-  دیپ سویچ دار
2- دیگری جوی استیکی
برای دیپ سویچ باید با توجه به برگه راهنما روی کابل دیپ سویچ را تغییر می دهیم و برای حالت جوی استیک ابتدا دوربین را از برق خارج کرده و همزمان با اتصال به برق باید دکمه وسط جوی استیک را سه ثانیه نگه داریم و بعد با توجه به برگه راهنما به سمت سولوشن مورد نظر هدایت میکنیم . 

 

چطور می توانیم نرم افزار برای انتقال تصویردستگاه را دانلود و استفاده کنیم؟

باید با توجه به مدل و سری دستگاه مورد نظر نرم افزار مربوط به آن را از سایت دانلود کرده و با توجه به آموزش های موجود در سایت استفاده کرد.

در ادامه

 

چطور می شود تعداد روزهای ضبط دردستگاه DVR رامحاسبه کرد؟

درصورت ساپورت دستگاه اضافه کردن هارد جدید و تنظیمات دستگاه برای ضبط به صورت حساس به حرکت

 

آموزش انتقال تصویر دستگاه های HDCVI چطور انجام می شود؟

ابتدا باید در قسمت شبکه دستگاه حتما رنج آی پی دستگاه هم رنج مودم گردد تا به اینترنت متصل شود سپس در قسمت سرویس شبکه سرویس P2P را فعال کرده و سریال دستگاه را در نرم افزار مورد نظر اد می کنیم.

 

برای تنظیمات اولیه دستگاه های XVR چه کار باید کرد ؟

پس از نصب دستگاه و نصب هارد دیسک ابتدا باید تاریخ و زبان و تنظیمات عمومی دستگاه انجام شود و سپس تنظیمات ضبط انجام گردد برای توضیحات بیشتر به کلیپ های آموزش رجوع شود.

 

نرم افزار انتقال تصویر AXTON تحت ویندوز چیست؟

نرم افزار مورد نظر برای دستگاه های اکستون nvclient نام دارد و از قسمت منابع سایت قابل دانلود می باشد.

برای اتصال میکروفن به دوربین آی پی چطور باید عمل کرد ؟

در اغلب مدل های دوربین های آی پی ورودی صدا وجود دارد، باید از طریق کابل واسط به این ورودی متصل گردد سپس در دستگاه هم باید در قسمت تنظیمات ضبط صدا را هم فعال کرد و حتما باید دقت شود که صدا به صورت زنده در محل شنیده شود. برای اطمینان پلی بک دستگاه هم چک گردد.

نحوه اتصال و سیم بندی به میکروفن 101 به چه صورت است؟

سیم مشکی و شیلد کابل صدا باید به منفی تغذیه و سیم قرمز به پلاریته مثبت تغذیه وصل شود و سیم مغزی کابل صدا به مغزی سوکت صدا.

راه حل اضافه کردن زمان شارژ دهی دستگاه برق اضطرای چیست؟

دستگاه برق اضطراری  مخصوص دوربین مداربسته از با طری 12 ولت پشتیبانی می کند برای افزایش زمان شارژ دهی باید باطری به صورت موازی به دستگاه اضافه کنید.

 

آموزش اتصال دوربین اسپید دام به دستگاه DVR را توضیح دهید ؟

دوربین های اسپید دام دارای یک کابل به نام rs485 هستند که برای ارسال فرامین کنترلی استفاده می شود، پس اتصال آداپتور به دوربین حتما کابل rs485 ازطریق سوکت مخصوص خود به پشت دستگاه متصل شود سپس تنظیمات دوربین در دستگاه و در کانال مورد نظر باید انجام گردد که در این تنظیمات پروتکل و Baud rate حتما باید مطابق مشخصات دوربین انجام شود.

پسورد پیش فرض دستگاه های DVR چیست؟

دستگاههای AHD بدون پسورد دستگاه های HDCVI دستگاه های axton , videopark 123456

چطور باید میکروفن را به دستگاه وصل کرد ؟

ابتدا باید برق آداپتور دوربین را متصل کرد سپس از طریق یک کابل و سوکت مربوطه به ورودی RCA دستگاه DVR متصل نمود و بعد تنظیمات مربوط به ضبط صدا در دستگاه فعال کرد دقت شود صدا به صورت زنده وجود داشته باشد برای اطمینان پلی بک دستگاه را تست کنید تا صدای ضبط شده داشته باشید.

نحوه تعریف دوربین آی پی سایر برندها در دستگاه امکان پذیر است ؟

در ابتدا توصیه می شود برای دسترسی کامل به همه امکانات دوربین و دستگاه از یک برند انتخاب شوند، ولی در صورت هم خوانی ورژن ONVIF دوربین با دستکاه امکان تعریف دوربین در دستگاه امکان پذیر می باشد حتما دقت کنید پس از تعریف دوربین پسورد دوربین را هم در دستگاه ویرایش کنید چون برای دستگاه RDS دوربین های به صورت بدون پسورد تعریف شده است .

آموزش نحوه تعریف درسایت و کلیپ های آموزشی موجود می باشد.

برای همزمان کردن تاریخ و ساعت دوربین ها و دستگاه چه کار باید کرد؟

به منوی دوربین وارد شده و در قسمت system گزینه همزمانی (sync time wiht pc) را انتخاب می کنیم.

نحوه عملکرد سنسور های IR در اسپید دام به چه صورت است؟

در دوربین های اسپید دام طراحی سنسورهای IR بستگی به مقدار زوم دستگاه دارد و اغلب با تاریک شدن هوا همه IR ها با هم روشن نمی شوند.

نحوه تنظیم دوربین های Motorized RDS روی DVR Videopark را توضیح دهید؟

برای دسترسی و کنترل کامل تر توصیه می شود دوربین در سولوشن ahd یا tvi استفاده شود، سپس در قسمت تنظیمات ptz در دستگاه باید پروتکل مورد نظر را برای سولوشن ahd باید coaxitron a و برای سولوشن tvi باید coaxtron v انتخاب شود.

نحوه تنظیم دوربین های 4 مگاپیکسل اکستون چطور است ؟

 ابتدا دوربین را در حالت analog قرارمی دهیم سپس وارد منو شده و خروجی تصویر دوربین را به 4m 15fps تغییر می دهیم سپس دوربین را از روی کابل به صورت دستی تغییر سولوشن داده و دوربین را ریست می کنیم آموزش در سایت موجود است.

نحوه کالیبره کردن دوربین های Motorized چگونه است ؟

ابتدا از طریق منوی کنترل Ptz یا ازطریق کابل دوربین وارد منوی دوربین می شویم و قسمت special را انتخاب کرده وارد منوی Lenz adjust شده دو بار سمت چپ و دو بار به سمت راست را انتخاب کرده و سپس وسط را انتخاب کرده و منتظر می شویم تا دوربین کالیبره شود سعی کنید جلوی دوربین حرکتی صورت نگیرد تا سریعتر انجام شود.

چطورباید WDR را در دوربین های RDS فعال کرد ؟

ابتدا باید وارد منوی دوربین شوید یا از طریق کابل دوربین و یا از طریق منوی کنترل ptz دردستگاه سپس وارد منوی backlight شده و آن را تغییر دهید تا WDR را ببنید با این کار WDR فعال شده و با انتخاب آن می توانید مقدار آن را هم تغییر دهید.

راه اندازی ارسال ایمیل در دستگاه های RDS را توضیح دهید؟

ابتدا باید رنج آی پی دستگاه را هم رنج مودم قرار داد سپس در قسمت تنظیمات شبکه ایمیل را فعال کرده و تنظیمات مربوطه به فرستنده و گیرنده را تکمیل می کنیم آموزش را در سایت مطالعه فرمائید.

نحوه ارسال عکس از هشدار های به صورت ایمیل از طریق دستگاه های RDS چگونه است ؟

برای این کار باید تنظیمات ارسال ایمیل قبلا انجام شده باشد سپس در قسمت ALARM تنظیمات مربوط به ارسال هشدار به صورت عکس را تنظیم می کنیم.

نحوه تعریف دوربین های آی پی در دستگاه های سری XVR-AVR-NVR را توضیح بفرمایید ؟

ابتدا باید رنج آی پی دور دستگاه با دوربین ها در یک رنج باشد سپس در قسمت تنظیمات شبکه در قسمت ریموت دوربین ها را تک تک اضافه می کنیم آموزش مربوطه درسایت موجود است .

آی پی و پسورد پیش فرض دوربین های RDS چیست؟

آی پی پیش فرض اغلب دوربین ها و دستگاه های RDS192.168.1.234 پسورد آن ADMIN

می باشد.

آی پی پیش فرض دوربین های IPS 21TR چیست؟

آی پی پیش فرض این دوربین 192.168.0.99 می باشد.

یورزنیم دوربین های آی پی RDS چیست؟

دوربین های آی پی برند RDS به صورت پیش فرض بدون پسورد می باشند.

نحوه تنظیم کردن دوربین های WIFI به چه صورت است؟

بستر کار این دوربین ها اغلب به صورت WIFI است و شما باید یک مودم WIFI در محل داشته باشید و نرم افزار مربوطه را هم روی گوشی خود نصب کنید.

سپس دوربین را با توجه فایل آموزش ریست کرده و بعد منتظر بالا آمدن دوربین می شویم.

بعد در نرم افزار مراحل را پشت سر هم انجام داده تا دوربین تعریف گردد بقیه مراحل در سایت موجود میباشد .

نحوه راه اندازی چند اسپید دام با هم روی یک دستگاه چطور امکان پذیر است؟

برای این کار همه کابل های RS 485 باید به صورت موازی با هم متصل شوند ولی در هر دوربین آدرس متفاوت تنظیم گردد و کانال مربوط روی دستگاه هم همان آدرس تنظیم شود.

نحوه کالیبره کردن دوربین های Motorized چگونه است ؟

ابتدا از طریق منوی کنترل Ptz یا ازطریق کابل دوربین وارد منوی دوربین می شویم و قسمت special را انتخاب کرده وارد منوی Lenz adjust شده دو بار سمت چپ و دو بار به سمت راست را انتخاب کرده و سپس وسط را انتخاب کرده و منتظر می شویم تا دوربین کالیبره شود سعی کنید جلوی دوربین حرکتی صورت نگیرد تا سریعتر انجام شود.

قابلیت موشن ترک چیست و چطور تنظیم می شود ؟

به قابلیت جستجوی سوژه متحرک در دوربین های اسپیددام گفته می شود.

نحوه ورود به منوی دوربین های RDS از طریق دستگاه DVR چگونه است ؟

در دستگاه های سری HDCVI وارد منوی CONTROL PTZ شده و iris+ را انتخاب می کنیم برای دستگاه های سری XVR باید دوربین در سولوشن AHD باشد حتما سپس همین کار را انجام می دهیم.

نحوه ورود به منوی دوربین های اسپید دام به چه صورت است؟

برای اسپیددام های آی پی صرفا از طریق مروگر امکان پذیر است و برای اسپیددام های سری آنالوگ از طریق فراخوانی pereset های پیش فرض آن استفاده می شود .