مسائل ایمنی در حین عملیات

رانندگی نامنظم : سرعت غیرمجاز، شتاب زیاد،دورزدن های خیلی سریع و سایر اقدامات که به طور جدی بر ایمنی مسافران تاثیر می گذارد.رویداد غیر معمول : بازشدن در حین رانندگی درب پشتی سمت مسافران اگر بازباشد قبل ازخروج مسافران ممکن است باعث صدمات جدی شود.اضطراری :رفتارهای شدید مانند انفجار آتش در اتوبوس که نیاز به شواهد کامل دارد.تجزیه خودرو : حوادث ورویدادهای ، که برای جلوگیری از حوادث باید بلافاصله گزارش شود. 

 

مشکلات در طول عملیات روزانه

خط ایستگاه: خطوط مختلفی از جمله اعلام خط ایستگاه پیچیده مانند خط حلقوی حلقوی، که نیاز به اعلام ایستگاه خودکار دارند.

تعمیرونگهداری دستگاه : جایگزینی دستگاه، تعمیر و نگهداری که طول می کشد مدت زمان طولانی و بر عملکرد نرمال خودرو تاثیر می گذارد.

بررسی ویدئو: کیفیت تصویر غیر HD بسیار دور از نیازهای مدارکی مختلف نیست.برنامه ریزی راحت: برنامه ریزی پیچیده و سخت گیرانه کمتر از یک کلید سوئیچ کلید مناسب است.

برنامه ریزی علمی : علمی تجزیه و تحلیل و علمی مدل سازی برای حل مشکلات مانند تاخیر و برنامه ریزی مناسب برای قله و آپارتمان ترافیک.

سیتم مونیتورینگ  نظارت خودرویی: Streamax دارای یک سیستم نظارت تصویری دوربین مداربسته ترکیبی است، ترکیبی از دوربین های آنالوگ و شبکه / IP در محل است. علاوه بر این، استفاده از زمان واقعی نظارت تصویری، مشاهده ویدئو زنده (نظارت) یا استفاده از ویدیو زنده به عنوان یک ابزار در حین حادثه است. همچنین با استفاده ازقابلیت تجزیه و تحلیل ویدیوکمک بزرگی درتشخیص یک حادثه می کند، اغلب از فیلم های ویدئویی برای تحقیق و جمع آوری مدارک استفاده می کنند. کیفیت تصویر HD معیار کلیدی برای نظارت تصویری در این مورد است تا اطمینان حاصل شود که هر مدرکی در دادگاه معتبر و قابل استفاده باشد. 

 

 

 

ویژگی های سیستم مدیریت ردیابی

سیستم نظارت خودوریی streamax مخصوص اتوبوس به طور خودکار ایستگاه اتوبوس را هر وقت که توقف می کند، اعلام می کند. بنابراین مسافران در ایستگاه مورد نظر خود توقف  می کنند و ایستگاه از دست نخواهند داد. Streamax برنامه ای برای نشان دادن مسیرهای مختلف به راحتی در چند ثانیه ارائه می دهد. با وجود اعلان ایستگاه اتوماتیک، سیستم نظارت بر حمل و نقل حمل و نقل Streamax می تواند عملیات اتوبوس، شماره حسابداری مسافر و تشخیص چهره را تشخیص دهد.