پس زمینه نظارت تصویری تاکسی
سیستم نظارت تصویری تاکسی Streamax با هدف رسیدگی به مسائل در بخش های تاکسی خصوصی و اتحادیه ای است که شکایات متعددی از قبیل رد مسافرین، عدم رعایت شفافیت نرخ رسمی، سرعت و رفتار رانندگی بی نظیر دریافت کرده اند.

 

سیستم های کنترل درون خودرو Streamax
1. ایجاد یک سرویس تلفنی تاکسی با استفاده از تلفن های هوشمند، که در آن مردم می توانند از تاکسی های ثبت نام شده در مراکز تاکسی درخواست کنند.
2. نصب تجهیزات ضروری در تمام تاکسیها، مانند سیستم هزینه ای که با یک پایگاه داده متصل می شود، اطلاعات مربوط به مسافرت و ردیابی GPS را می دهد، ابزارهایی که اطلاعات را در فاصله، زمان، مکان جغرافیایی، مسیر، سرعت، هزینه ها، شناسایی راننده، دوربین ها و دکمه های اضطراری که در صورت اورژانس مراجعه می کنند.
این امر به بهبود کیفیت خدمات و رفتار تاکسی به شیوه ای پایدار کمک می کند. از اتحادیه های تاکسی مختلف می خواهم که با این اقدامات جدید مطابقت داشته باشند تا بتوانیم به طور موثر کیفیت رانندگان را کنترل و اعتبار را در بین مشتریان از دست ندهیم.

 

سیستم نظارتی و ضبط تاکسی
سیستم های کنترل درون خودرو Streamax، این سیستم قابلیت ضبط همزمان ونمایش چندین دوربین رادارد، از جمله دوربین های IP را ضبط کند، تا رزلوشن 1080 پیکسل.

 

راه حل های نظارتی و ضبط تاکسی

سیستم آنلاین ودرلحظه حمل ونقل streamax(مسافر می تواند تاکسی را با یک تلفن در ثانیه دریافت کند)