هدف و ماموریت سازمانی ما 

 

ایجاد دسترسی همه ی ایرانیان به جدید ترین و به روز ترین راهکارهای امنیتی و همچنین ارتقاء سطح کیفی امنیت در ایران اسلامی می باشد . 

 

 

 شرکت ایمن تصویر امرتات از شرکتهای صاحب نام در زمینه واردات و پخش عمده سیستمهای حفاظتی و نظارتی است که فعالیت خود را از سال 1385 با نام ایمن تصویر پویا  آغاز و با کسب امتیاز نمایندگی انحصاری بیش از 6 برند بین المللی  در ایران توانسته است نام خود را در بین 5 شرکت برتر ایران در این حوزه تثبیت نماید.

از مهمترین دستاوردهای این  شرکت داشتن واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش با نام تجاری گارانتی امرتات میباشد که این واحد  بصورت بسیار مدرن و مکانیزه اداره میگردد، به گونه ای که به هیچ عنوان تاخیری در ارائه خدمات به مشتریان بوجود نیاید و این موضوع باعث شده کارت گارانتی امرتات به معتبرترین نوع گارانتی دستگاهها و سیستمهای حفاظتی ونظارتی سراسر کشور مبدل گردد.

اخذ استانداردهای 9001  ISOوISO14001  در بخش واردات ، فروش و گارانتی از مراجع بزرگ استاندارد سازی بین المللی ،گواه محکمی بر روند صحیح فرآیندها دراین مجموعه میباشد.

شرکت ایمن تصویر امرتات با بکارگیری فن آوریهای نوین ، همکاری با متخصصین برجسته ، انتقال تجربیات گذشته در قالب آموزش پرسنل و جذب نیروهای مستعد ودارای صلاحیت در کنار تکنسینهای کارامد همواره به ارتقای سطح کیفی پروژه ها  دربستر همکاریهای بلند مدت می اندیشد، و اصولی را سرلوحه ارزشهای خود قرار داده که سنجش مستمر میزان رضایت مشترکین با هدف حرکت به سوی مدیریت کیفیت جامع از اصلی ترین این ارزشهاست.

در این راستا اصول عمومی و خط مشی کلی شرکت برچند محور ذیل استوار است:

 *اعتقاد بر اصل مشتری مداری

* ارائه مشاوره تا حصول نتیجه 

*استفاده از تجهیزات برتر

*نوآوری در محصولات و نحوه ارائه خدمات 

*قیمت مناسب 

*رعایت استانداردهای بین المللی         

*خدمات پس از فروش در کلاس جهانی

 

در آخر با توجه به اینکه اهم فعالیت این شرکت ارائه به روزترین تجهیزات به همکاران و شرکتهای مجری میباشد لذا تسهیلاتی شامل شرایط پرداخت مناسب و حاشیه سود متناسب را برای این شرکتها فراهم نموده است و راه کارهای متنوعی را برای ارائه بهترین محصولات با کمترین قیمت به مشتریان و مصرف کنندگان این عزیزان فراهم نموده است.