اگر به دنبال محصولی هستید که با داشتن کیفیت قابل قبول و گارانتی شرکت ایمن تصویر امرتات همچنین دارای قیمت رقابتی نیز باشد حتما برند Axton را انتخاب کنید . 

محصولات شرکت Axton کاملا بر مبنای کارایی طراحی شده اند و با وجود تنوع نه چندان بالای این محصولات، محصولاتی تقریبا برای تمام نیاز های سیستم های حفاظتی را پوشش داده است . 

 

(قسمت اول)

محصولات AXTON متشکل از سری محصولاتی می باشد که با وجود دارا بودن کیفیت قطعات بالا در مجموعه محصولات سری اقتصادی قرار دارد.
سنسور استفاده شده در تمامی دوربین های 4IN1 حتی دوربینهای 4و5 مگاپیکسل در برند AXTON همگی از کمپانی SONY می باشند.

 

(قسمت دوم)

دوربین های آنالوگ HD برند AXTON همگی 4IN1 بوده و دارای خروجی های HDTVI-HDCVI-AHD-ANALOG می باشد.
این دوربین ها سه سری 23 و 29 و 26 را شامل می شوند.
اولین سری این دوربین ها سری 23 دارای سلوشن SONY 323+V30E 2.4MP می باشد و در بقیه قطعات دوربین ها همگی از بهترین اجناس استفاده شده است و در این سری انواع کیس های دوربین دام و بالت وجود دارد.این سری دوربین ها پر فروش ترین سری دوربین های اکستون می باشد.

(قسمت سوم)

دوربین های آنالوگ HD برند AXTON همگی 4IN1 بوده و دارای خروجی های HDTVI-HDCVI-AHD-ANALOG می باشد.
این دوربین ها سه سری 23و29و26 را شامل می شوند.
دومین سری این دوربین ها سری 29 دارای سلوشن SONY 290+FH8550M 2.4MP که این سری دوربین ها دارای تکنولوژی WDR واقعی 120db می باشند. این سری دوربین ها در کیسه ای دام و بالت موجود است.تکنولوژی wdr واقعی با سنسور سونی باعث شده سری 29 برند AXTON عملکرد بسیار بالایی در شرایط نصب رو به نور و شرایط پلاک خوانی در شب دارد.

 

(قسمت چهارم)

دوربینهای آنالوگ HD برند AXTON همگی 4in1 بوده و دارای خروجی های HDTVI-HDCVI-AHD-ANALOG می باشد.
این دوربین ها سه سری 23و29و26 را شامل می شوند.
سومین سری این دوربین ها سری 26 دارای سلوشن SONY 326+FH8538M 5MP که این سری دوربین ها دارای سنسور 6 مگاپیکسل سونی می باشند.این سری دوربین ها در کیس های دام و بالت موجود است. سنسور سونی در این سری از خصوصیات منحصر به فرد می باشد.
خروجی این دوربین ها در حالت TVI تا 5MP می باشد و در حالات دیگر 4MP

 

(قسمت پنجم)

دستگاه های XVR برند AXTON:
این دستگاه های در سری 1080N و 1080P و4MP تولید می شود.همه مدل ها قابلیت پشتیبانی AHD-HDCVI-HDTVI-IP-ANALOG را دارند.این سیستم ها بسیار پایدار و STABLE می باشند و دارای سیستم P2P قدرتمند و پر سرعتی هستند.از نظر قیمت این محصولات دارای قیمت بسیار پایینی بوده و در اصل جزو سری اقتصادی محصولات می باشند.
در سری 4 مگاپیکسل فرمت ذخیره سازی H264+ می باشد که در ساعاتی حتی تا 70 درصد در مصرف هارد صرفه جویی ایجاد می کند.
این دستگاه ها در حالت اتصال به دوربین های تحت شبکه از بیشتر برندهای تحت ONVIF پشتیبانی می کند و دغدغه ای در استفاده از آنها به عنوان NVR وجود ندارد.
تمامی این دستگاههای DVR از پردازنده های HISILICON در هسته مرکزی بهره می برند.
توانایی پشتیبانی از دانگلهای wifi , 3g از قابلیتهای دیگر این دستگاه ها می باشد.